Oprogramowanie dla firm – rozeznanie

Number of View: 5014

Outsourcing IT Świadomość faktu, że gromadzenie i przetwarzanie ogromnej ilości informacji determinuje rozwój firmy na rynku skłania do zastosowania innowacyjnych rozwiązań. Odpowiednie oprogramowanie dla firm (http://www.oferteo.pl/uslugi-it/oprogramowanie-dla-firm) i korzystanie z programów dedykowanych staje się standardem, dzięki któremu znacząco wzrasta efektywność działań danej firmy. Dowiedzmy się, jakiego typu oprogramowanie dla firm sprawdzi się w naszej firmie. (…)

Pakiety usług IT dopasowane są do charakteru i wielkości danego przedsiębiorstwa, dlatego przeglądając oferty firm IT warto brać te czynniki pod uwagę.

Mikroprzedsiębiorstwa

Specyfika operacyjna w małych firmach nie jest na tyle skomplikowana, aby korzystać z różnych rozwiązań IT. Zazwyczaj potrzebujemy programu do wystawiania faktur, deklaracji podatkowych i jednoczesnego dokonywania wpisów w Księdze Przychodów i Rozchodów.

W zależności od zaawansowania danego programu możemy liczyć na takie funkcjonalności, które upraszczają prowadzenie magazynu, amortyzują posiadane wyposażenie, rozliczają z ZUS i zatrudniają pracowników.

Istnieją także programy dla samodzielnych przedsiębiorców, które rozliczają koszty, środki trwałe oraz samochody, prowadzą ewidencję VAT, wyliczają podatki i generują deklaracje.

Biura rachunkowe

Programy przeznaczone dla biur rachunkowych umożliwiają prowadzenie spraw finansowo-księgowych zarówno kilku, jak i kilkuset firm. Dostępne funkcjonalności są odpowiedzią na standardowe i zaawansowane potrzeby biura rozliczeniowego. Należą do nich między innymi: klucze podziałowe, monitoring pracy księgowej, automaty księgowe umożliwiające prowadzenie ksiąg handlowych, podatkowych i ryczałtu, analiz finansowych, kontroli, ewidencji środków trwałych oraz kadr i płac.

Małe i średnie firmy

Programy przeznaczone dla średnich firm to kompletne i zintegrowane systemy przydzielone do określonej kategorii: sprzedaży, punktu obsługi Klienta, Księgi Podatkowej i Handlowej, magazynu, kadr i płac, finansów, środków trwałych, baz prawnych, produkcji i budżetowania. Warto pomyśleć również o systemie CRM, który koordynuje i jednoczy wszystkie etapy interakcji z konsumentem.

Średnie i duże przedsiębiorstwa

Obszar wykonywanych zadań w przedsiębiorstwach jest złożony i różnorodny, dlatego kompleksowe systemy obejmują szeroki zakres działań, takich jak sprzedaż, magazyn, produkcja, CRM, e-commerce, finanse, księgowość, środki trwałe, bazy prawne i kadry i płace. System pozwala zintegrować dane w obrębie całej firmy.

W ofercie firm IT oprogramowanie dla firm to jedna ze składowych całego pakietu produktowego. Oprócz produkcji i implementacji oprogramowania zagwarantowana jest kompleksowa obsługa, analiza przedwdrożeniowa, szkolenia i stała współpraca.

GD Star Rating
loading...
Oprogramowanie dla firm - rozeznanie, 5.5 out of 10 based on 2 ratings
Komentowanie i pingowanie zostały wyłączone.

Jedna odpowiedź do wpisu “Oprogramowanie dla firm – rozeznanie”

  1. Damian pisze:

    Cześć, poszukuje programu do prowadzenia księgi handlowej. Sprawdzałem kilka, obecnie
    testuje program Intuica (jest za darmo do polowy listopada) Mieliście go juz w rękach?

    GD Star Rating
    loading...
Subskrybuj kanał RSS Follow me on Twitter!