Wózki widłowe – ceny

Number of View: 5224

Wózki widłowe Zakresy cenowe i czynniki wpływające na wartość danego wózka widłowego są bardzo szerokie. Aby samemu potrafić oszacować jego wartość musimy wejść w świat tego typu urządzeń i mieć oczy szeroko otwarte. Sytuacja zmienia się z dnia na dzień – co chwile jesteśmy świadkami prezentacji nowych wózków wkraczających na rynek. (…)

Najbardziej oczywiste rozróżnienie dotyczy nowych i używanych wózków widłowych. Wartość nowych oscyluje wokół 120 tys zł, natomiast używane wózki widłowe (http://www.wozkiwidlowe.edu.pl) mogą kosztować dwa lub nawet trzy razy mniej. Możemy się jednak domyślać, że ich żywotność jest znacznie krótsza. W związku z tym, że są one eksploatowane już przez jakiś czas, warto dowiedzieć się, w jakich warunkach oraz jaką ilość motogodzin przepracowywały w ciągu doby. Istotną informacją są także naprawy, które mają za sobą.

Z pełną gwarancją i innowacyjnymi rozwiązaniami wiąże się kupno nowego sprzętu, który warto nabyć wtedy, gdy działalność firmy w głównej mierze opiera się na eksploatacji wózków widłowych. Praca stanie się wtedy bardziej komfortowa, szybka i bezawaryjna.

Inną alternatywą jest zakup chińskich wózków widłowych sprowadzanych na zamówienie Klienta. Ceny oscylują wokół 50 tys zł, zatem pod względem kosztów wybór ten jest znacznie bardziej rozsądny. Trzeba jednak wiedzieć, że okres ich „życia” szacuje się na pięć lat. Istnieje także większe ryzyko awaryjności.

Zakup wózka widłowego nie jest prostą sprawą. Należy wziąć pod uwagę wiele parametrów, porównać zestaw modeli. Optymalnym rozwiązaniem może okazać się skorzystanie z funkcjonalności serwisów pośredniczących w sprzedaży produktów, w tym wózków widłowych.  Oferty (http://oferteo.pl), które otrzymamy za darmo znacząco przyspieszą proces decyzyjny.

GD Star Rating
loading...
Wózki widłowe - ceny, 7.8 out of 10 based on 4 ratings
Komentowanie i pingowanie zostały wyłączone.

Komentowanie wyłączone.

Subskrybuj kanał RSS Follow me on Twitter!