Wuzki widłowe i inne wpadki ortograficzne

Number of View: 2847

Wuzki widłowe Specjalista w danej branży powinien nie tylko dobrze znać się na swojej pracy i wszelkich aspektach z nią związanych, ale także kreować pozytywny wizerunek, poprawnie używając roboczych sformułowań zarówno w mowie, jak i na papierze. Wuzki widłowe (http://www.oferteo.pl/wozki-widlowe) są sztandarowym przykładem tego jak bardzo można zrazić potencjalnego klienta do zakupu wózka widłowego. (…)

Internet wkroczył w nasze życie już jakiś czas temu, jednak my wciąż nie zwracamy dostatecznej uwagi na poprawną pisownię. Właściwie to można przyznać, że globalna sieć obnażyła nasze niedociągnięcia. Są tego bardzo dobre strony – mamy szansę nadrobić zaległości.

Portal Oferteo.pl dotyczy szerokiej tematyki i wielu kategorii produktowych, między innymi wózków widłowych. Warto wskazać najczęstsze błędy popełniane przez użytkowników, aby więcej się nie powtarzały.

Według mnie pierwsze miejsce zajmują wuzki widłowe. Drugie miejsce należy do słówka: montarz. Ostatnie miejsce na podium zajmuje sprzedasz (jako rzeczownik), a kolejne chandel i przymiotnik ogulnobudowlane. Oczywiście poprawne formy to: wózki widłowe, montaż, sprzedaż, handel i ogólnobudowlane.

Warto zaznaczyć również, że skrót dotyczący przedmiotów wykonanych z PCV jest niepoprawny. Skrót z języka polskiego to PCW (polichlorek winylu) lub od skrótu międzynarodowego PVC (polyvinyl chloride).

Który błąd ortograficzny razi najbardziej?

View Results

Loading ... Loading ...

GD Star Rating
loading...
Wuzki widłowe i inne wpadki ortograficzne, 8.7 out of 10 based on 7 ratings
Komentowanie i pingowanie zostały wyłączone.

Komentowanie wyłączone.

Subskrybuj kanał RSS Follow me on Twitter!